Fedezze fel az iSi világát!

HR Specialista - HR Specialist

munkatársat keres bővülő csapatába szombathelyi munkavégzéssel.

Az iSi nemzetközi cégcsoport, mely piacvezető a sűrített gázzal töltött patronok és generátorok gyártásának területén; székhelye Bécsben található. Az iSi az innovációt, specializációt és az inspirációt helyezi központba mindhárom területén: iSi Culinary, iSi Components , iSi Automotive .

A sikeres iSi Automotive család tagjaként, az iSi Automotive Hungary Kft.  globális partnere az autóiparnak a jármű biztonság területén. Csatlakozz hozzánk és erősítsd szombathelyi csapatunkat!

Főbb feladatok, munkák:

·       Kékgalléros toborzási tevékenység ellátása, meglévő és új toborzási csatornákon keresztül

·       Csoportos interjúk és felvételek megszervezése, koordinálása és levezetése

·       Beléptetéssel kapcsolatos feladatok ellátása

·       Belső riportok, adatszolgáltatások elkészítése, általános adminisztratív feladatok elvégzése

·       Harmadik országbeli munkavállalók foglalkoztatásával kapcsolatos feladatok ellátása

·       Munkavállalói szállással kapcsolatos feladatok elvégzése

·       Napi kapcsolattartás a szervezeti egységekkel: munkaidő-elszámolással kapcsolatos ügyintézés, ellenőrzés, egyeztetés az érintett területekkel

·       Junior HR üzleti partneri feladatok ellátása

·       Kölcsönzött munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés, kapcsolattartás és együttműködés a partnerekkel, felvételek és létszámigények koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

·       Felsőfokú iskolai végzettség, személyügyi területen szerzett 1 éves szakmai tapasztalat

·       Kommunikációképes angol nyelvtudás

·       Önálló munkavégzés, megbízhatóság, csapatmunkára képesség

·       Kiváló kommunikációs és szervezőkészség

Word, Excel, PowerPoint felhasználói ismeretek

  • Küldje el számunka önéletrajzát az alábbi e-mail címre: karrier.automtive.hungary@isi.com
  • Vagy az alábbi telefonszámokon keresztül: +36 30/979-81-56

iSi Automotive Hungary Kft.
Vépi út 10
9700 Szombathely, Hungary