Fedezze fel az iSi világát!

Termelésvezető

munkatársat keres bővülő csapatába szombathelyi munkavégzéssel.

Az iSi nemzetközi cégcsoport, mely piacvezető a sűrített gázzal töltött patronok és generátorok gyártásának területén; székhelye Bécsben található. Az iSi az innovációt, specializációt és az inspirációt helyezi központba mindhárom területén: iSi Culinary, iSi Components , iSi Automotive .

A sikeres iSi Automotive család tagjaként, az iSi Automotive Hungary Kft.  globális partnere az autóiparnak a jármű biztonság területén. Csatlakozz hozzánk és erősítsd szombathelyi csapatunkat!

Főbb feladatok, munkák:

  • Beszámolók, jelentések készítése az üzemvezető felé
  • Termelés operatív irányítása, munkaszervezés
    Gyártási folyamatok koordinálása és fejlesztése
  • Termelési KPI-ok követése és folyamatos fejlesztése
  • Kompetencia-mátrix fejlesztésében részvétel
  • Kapacitáselemzés és létszámtervezés
    Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása
  • Prioritások követése, tervezési folyamat figyelemmel kísérése
  • A legjobb minőség és termékfelelősség biztosítása
  • Termelési hatékonyság növelése, optimalizálása
  • Selejtcsökkentés
  • Mentorálás, dolgozói megtartás támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Termelésirányításban szerzett 3-5 év tapasztalat (autóipari tapasztalat előnyt jelent)
  • Felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előnyt jelent)
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Képesség munkavállalók támogatására, motiválására, fejlesztésére
  • Lean eszközök ismerete, használata
  • Sressztűrő képesség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek,
  • SAP ismeret előnyt jelent

  • Küldje el számunka önéletrajzát az alábbi e-mail címre: karrier.hungary@isi.com
  • Vagy az alábbi telefonszámokon keresztül:  +36 30/134-4714

iSi Automotive Hungary Kft.
Vépi út 10
9700 Szombathely, Hungary