Fedezze fel az iSi világát!

Bér- és munkaügyi koordinátor
(Senior HR Specialist – Payroll)

munkatársat keres bővülő csapatába szombathelyi munkavégzéssel.

Az iSi nemzetközi cégcsoport, mely piacvezető a sűrített gázzal töltött patronok és generátorok gyártásának területén; székhelye Bécsben található. Az iSi az innovációt, specializációt és az inspirációt helyezi központba mindhárom területén: iSi Culinary, iSi Components , iSi Automotive .

A sikeres iSi Automotive család tagjaként, az iSi Automotive Hungary Kft.  globális partnere az autóiparnak a jármű biztonság területén. Csatlakozz hozzánk és erősítsd szombathelyi csapatunkat!

Főbb feladatok, munkák:

  • A bérelszámolással, valamint a munkaviszony-létesítésekkel és -megszüntetésekkel kapcsolatos feladatok összefogása, koordinációja a külső bérszámfejtő partnerrel együttműködésben
  • Munkaidőnyilvántartással kapcsolatos: munkaidőadatok ellenőrzése, eltérések tisztázása az érintett területekkel, munkaidőadatok hózárásra való előkészítése, aktív közreműködés a bérszámfejtés során
  • Havi prémiumadatok összesítése, ellenőrzése, eltérések kezelése
  • Havi elszámoláshoz kapcsolódó juttatások és költségtérítések elszámolása (cafetéria, munkába járás)
  • Riportok, adatszolgáltatások elkészítése, általános adminisztratív feladatok elvégzése
  • Napi munkaügyi ügyekben kapcsolattartás külső bérszámfejtő partnercéggel
  • HR rendszerek működtetése, személyügyi anyagok kezelése
  • Belső vállalati kommunikáció támogatása
  • HR ügyfélszolgálat ellátása
  • Nemzetközi HR projektek támogatása, koordinációs feladatok ellátása
  • Munkavállalói jóléti szolgáltatások szervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség, személyügyi – kiemelten bérszámfejtési, munkaügyi –területen szerzett 5 éves szakmai tapasztalat; TB-ügyintézői végzettség előny
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, csapatmunkára való képesség
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Word, Excel, PowerPoint felhasználói ismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás

  • Küldje el számunka önéletrajzát az alábbi e-mail címre: karrier.automtive.hungary@isi.com
  • Vagy az alábbi telefonszámokon keresztül: +36 30/979-81-56

iSi Automotive Hungary Kft.
Vépi út 10
9700 Szombathely, Hungary